Dansk versionEnglish version

Der Vorstand


Vorsitzende
Henrik Toftmann Dinesen
Vestergade 36, Jels
DK-6630 Rødding

Telefon: +45 61 54 44 54
E-mail: henrik@jels-fiskeriforening.dk

Stellvertretender Vorsitzender
Carsten Bull
Søparken 18, Jels
DK-6630 Rødding

Telefon: +45 51 20 90 28
E-mail: carsten@jels-fiskeriforening.dk

Kassierer
Mikkel Ellegaard
Søparken 16, Jels
DK-6630 Rødding

Telefon: +45 28 49 01 02
E-Mail: mikkel@jels-fiskeriforening.dk

Sekretär
Allan Holdt
Mølleparken 15, Jels
DK-6630 Rødding

Telefon: +45 26 16 93 07
E-Mail: allan@jels-fiskeriforening.dk

Vorstandsmitglied
Michel Sørensen
Klovtoftvej 10, Jels
DK-6630 Rødding

Telefon: +45 29 88 61 83
E-mail: michel@jels-fiskeriforening.dk

Stellvertretender
Jakob Kaadt
Kløvervej 2, Jels
DK-6630 Rødding

Telefon: +45 22 65 16 63
E-Mail: jakob@jels-fiskeriforening.dk

Kontrolleur
Heinrich Jespersen
Kratvænget 10, Jels
DK-6630 Rødding

Telefon: +45 61 75 86 58

Se hvordan vi fejrer vores 100 års jubilæum i 2011Se hvor du kan købe dit fiskekort til Jels SøerneSe hvad vores juniorafdeling laverSe hvem der blev kåret til Årets fisker i Jels